خانه

Unicomp Technology

نمایه شرکت

سیستم ردیابی هوشمند اشعه ایکس (تجهیزات تست + سیستم ردیابی ابر صنعتی)

فناوری Unicomp در سال 2002 تأسیس شد. این شرکت دارای فناوری پیشرفته در سطح ملی است که در تحقیق و توسعه و تولید فناوری اشعه ایکس و تجهیزات تشخیص هوشمند شرکت داشته است. Unicomp تبدیل به شرکت پیشرو در صنعت اشعه ایکس داخلی شده است. این فناوری به طور گسترده ای در امنیت عمومی، باتری لیتیوم، EMS، IC، نیمه هادی، فتوولتائیک خورشیدی، LED، اتصالات، قطعات خودرو، چرخ، لاستیک ها، صنعت فشار مخزن و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

Unicomp Technology دارای یک استاد اختصاصی از مهندسین تحقیق و توسعه حرفه ای ارشد محلی و خارجی با تجربه گسترده در علم و تکنولوژی بالا است. این شرکت در حال انجام پروژه های ویژه ملی ویژه (یعنی پروژه "02" و پروژه "863") و تجهیزات تحقیق و توسعه تجهیزات رادیویی در زمینه های کاربردی جدید است. این همکاری نزدیک با آکادمی چینی علوم، دانشگاه Tsinghua و غیره برای پیشبرد فن آوری هسته ای تصویربرداری اشعه ایکس کار می کند. در حال حاضر Unicomp در مجموع 423 اختراع ثبت شده با 319 مجوز ارائه می دهد. Unicomp مدرک سیستم مدیریتی متعددی مانند سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، مدیریت زیست محیطی ISO 14001، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS18001، و همچنین سیستم مدیریت ایمنی اطلاعات ISO27001 را به دست آورده است.

امروزه Unicomp Technology دارای سه محل تحقیق و توسعه / تولید بیش از 25،000m2 است که در استان وکی / جیانگ سو، استان شنژن / گوانگدونگ و چانگکینگ قرار دارد. مراکز فروش و خدمات ما در سراسر چین از جمله پکن، Shenyang، تیانجین، Xi'an، چینگدائو، ووهان، چنگدو، Ningbo، Xiamen و غیره واقع شده است. این شرکت همچنین با فروش و خدمات پشتیبانی در ایالات متحده آمریکا نفوذ کرده است، مکزیک، اروپا، انگلیس، روسیه، برزیل، اکوادور، استرالیا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی. این اتصال بین المللی به Unicomp کمک کرده است که به عنوان یک نیروی جهانی در صنعت اشعه ایکس امروز شناخته شود. امروز "UNICOMP" نام تجاری مشخصی در صنعت است، هم در داخل و هم در خارج از کشور.

فن آوری Unicomp در راستای پایبندی به یکپارچگی، توسعه و تعالی در کسب و کار، متعهد است تا از بالاترین سطح استانداردهای بین المللی برخوردار باشد و وعده داده است که یک شریک پاسخگو با تمام مشتریان ما باشد. این فلسفه Unicomp را قادر می سازد که پایه قوی جهانی مشتریان بسیاری از شرکت های مشهور بین المللی از جمله Flextronics، Foxconn، Samsung، Philips، GM، Bosch، Emerson، Delphi، TRW، ABB، BYD، ZTE، Panasonic، Sony، Murata، Littelfuse، فقط چند نفر را نام گذاری کنید، قاره ای، قدرت بوستون، BAK، CATL، Sunwoda، Guoxuan، VIVO، Fenghua، Coslight، ManYue، ITM، SISP، Taikai، Heli، Exploitpr، Qiya، Timeng، YUNDA Express، UC Express و YTO Express.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2016-2018

پارک صنعتی مرکزی وکسسی تکمیل شد

محصولات امنیتی مورد استفاده در زمینه مبارزه با تروریسم پلیس

اشعه ایکس امنیت عمومی به بازار عرضه شد

2015

تنظیم و توسعه Cloud Computing & Integration اینترنت هوشمند تجهیزات

2014

تحقیق و توسعه تیزر تصویری اشعه ایکس بازار در خط دستگاه اشعه ایکس برای بازرسی اشیاء خارجی

2012-2013

تحقیق و توسعه و تولید صنعتی NDT اشعه ایکس

پروژه های تحت پوشش "863" و "02" تحت حمایت ملی

2011

Chongqing Unicomp Technology تاسیس شد

ارائه راه حل برای باتری، فتوولتائیک و صنایع انرژی خورشیدی

2009-2010

تحقیق و توسعه برای لوله اشعه ایکس پیشرفته

Wuxi Unicomp Technology تاسیس شد بازار مجموعه ای از تجهیزات بازرسی اشعه ایکس

2006-2007

تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات بازرسی اشعه ایکس

Cleaner Stencil & SPI به EMS Industry راه اندازی شد

2002-2004 4

تجهیزات الکترونیک صادرات

شنژن Unicomp Technology

تاسیس شد

Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology Unicomp Technology
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : UNICOMP

تعداد کارمندان : 300~400

فروش سالانه : Twenty Million-Forty Million

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب الکترونیک X Ray ماشین برای فروش کیفیت خوب الکترونیک X Ray ماشین برای فروش کیفیت خوب الکترونیک X Ray ماشین برای فروش کیفیت خوب الکترونیک X Ray ماشین برای فروش