سیستم چند منظوره Unicomp X، دستگاه بازرسی NDT 160KV UNI160-Y2-D9
خواص اساسی
محل مبدا: چین
نام تجاری: UNICOMP
گواهینامه: CE, FDA
شماره مدل: UNI160-Y2-D9
املاک تجاری
حداقل مقدار سفارش: 1set
قیمت: can negotiate
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی
توانایی تامین: مجموعه 10 در هر ماه
خلاصه محصول
جزئیات محصول
برجسته کردن:
تجهیزات تشخیص اشعه ایکس
تجهیزات بازرسی اشعه ایکس
Name: دستگاه بازرسی اشعه ایکس
Application: ریخته گری آلومینیوم، ریخته گری آهن، قطعات خودرو، چرخ، محصولات فلزی، مواد نسوز
Tube Voltage: 160KV، 225KV اختیاری
X-Ray Leakage: < 1uSv/h
Weight: 6T
Power Consumption: 8 کیلو وات
توضیحات محصول
Unicomp X Ray آنلاین چرخ ماشین توپی دستگاه NDT تشخیص 160KV UNI160-Y2-D9
ویژگی:
● طیف گسترده ای از بازرسی قطعات را پوشش می دهد.
● چند منظوره، با وضوح بالا.
● سیستم در دسترس بودن بالا.
● کیفیت عالی تصویر تشخیص.
● عملیات ایمنی تجهیزات.
● ابزار انعطاف پذیر و ثابت.
● آسان برای کار، طراحی نرم افزار کاربر پسند.
● سفارشی برای ارائه راه حل
● خدمات پس از فروش کل شبکه.
● کم هزینه خدمات آزمایش.
پارامترهای سیستم ابعاد 3250mm * 1710mm * 2450mm (L * W * H)
وزن تجهیزات 18.65T
قدرت 9 کیلو وات
کار کن در خط مستمر
منطقه تشخیص هلی کوپتر آلیاژ آلومینیوم 13 '' - 22 ''
سرعت تشخیص چرخ 45s / pcs (18 '')
محیط کار 5-40 ° ≤80٪ HR
منبع تغذیه AC380V سه فاز سیستم پنج سیم
میزان اشباع نشت اشعه ایکس ≤1uSv / h
ژنراتور اشعه ایکس ولتاژ لوله 160kV / 225kV
قدرت 480W / 1800W
اندازه کانونی 0.5mm / 1.0mm
سیستم تصویربرداری نرخ قطعنامه سیستم 2.8 لیتر / میلیمتر
حساسیت سیستم 1-1.8٪
اندازه گیری تصویر فاصله، شعاع، چند ضلعی، اندازه زاویه؛ فلش و برچسب متن؛ تصویر پردازش را ذخیره کنید
شناسایی خودکار مرکز چرخ، محاسبه خودکار حباب؛
عملکرد اضافی چرخ درایو همزمان برای اطمینان از کنترل orecise.
الگوریتم هوشمند با منبع اشعه ایکس و زاویه نوسان پانل تخت.
تست جدید مرکز چرخ دارای عملکرد تدریس، تنظیم دستی، عملکرد ذخیره خودکار است
هاب چرخ اتوماتیک و تطبیق خودکار نرم افزار
طراحی مدولار مکانیکی و سازگار با منبع اشعه X 160KV / 225KV با تقویت کننده قرص 9 اینچ و نصب
حباب مرکز چرخ اتوماتیک را محاسبه کنید، رابط کاربری خروجی مرتب سازی خودکار را کنار بگذارید
تصاویر بازرسی:
امتیاز کلی
5.0
★★★★★
★★★★★
بر اساس 50 نظر اخیر
5 ستاره
100%